Alkoholová ruleta

12,90 €

Táto hra nemôže chýbať na žiadnej párty !

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Alkoholová ruleta obsahuje 16 panákov. Každému je už asi podľa obrázkov jasné, čo je princípom hry. Stačí správne zvoliť výber pitia a roztočiť ruletu. Hra má 3 varianty, fantázii sa ale medze nekladú a môžete vymyslieť vlastnú verziu.
 
Polovičný abstinent: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú podľa jeho vzoru. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym panákom, má smolu resp. šťastie (záleží na každom, ako to vezme) a v tomto kole nepije. Potom pokračujú ďalší hráči a víťazom je ten, kto vypije posledného panáka.
 
Študentské časy: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú podľa jeho vzoru. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym panákom, hráč v tomto kole nepije. Ako náhle však zostávajú menej než 3 plné panáky, je nutné panáky opäť naplniť a začať ďalšie kolo. Víťazom je každý, kto po 25. kole vie ako sa volá a koľko má rokov.
 
Ruský drevorubač: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Musí vypiť všetky panáky okrem toho, na ktorom sa zastavila gulička. Potom sa panáky opäť doplnia a pokračuje ďalší hráč. Vyhráva ten, kto trafí domov.

  • Obsah rulety: 16 poldecákov, 2 guličky
  • Priemer: 30 cm
VG-AR
1 Položka